slime nasıl olur Hakkında Gerçekler Açığa

Borga Sezer, hamurların internette nasıl hazırlandığının çok adetda tarifi bulunduğunu, süresince boraks (suda ve sıcakta çözünen, yoğunlaşmış bir borik asitten türeyen sodyum tuzu) ve uçucu özellikte yapıştırıcılar bulunduğunu belirtti. Sezer, “Bir zamanlar kokulu silgi evet da eline yapıştırıcı bulaştırıp koklayan öğrencilerin yerini bu hamurları koklayan öğrenciler aldı.

Karışımı soğumaya bırak. Çocuklarının slime’la oynamasına (ve onu yemesine) müsaade vermeden önce evire çevire soğusun. Slime, yüzeylerde leke bırakabilir, o yüzden mutlaka kolaylıkla lekelenen evet da lekelenmesini istemediğin şeylerden, özellikle bile çıplak nitelik nesnelerden ırak tut.[9]

Pofuduk slime’lar ötümlü, mıncıklaması ve oynaması eğlenceli maddelerdir. Ama slime uygulamak bâtınin çoğu tarife bakılırsa boraks harcamak gerekir, boraks ise bulması yüküm bir maddedir. Lakin hiç endişelenme, bunun diğer bir yolu var. Evde bulunan malzemeleri kullanarak gene bile kabarık bir slime yapabilirsin!

Tığ çerezleri wikiHow'ı elan da düzgün gerçekleştirmek kucakin kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı ikrar ediyorsunuz.

Karışımın 5 an boyunca suyu çekmesine destur ver. Suyu çekerken kıvamının yoğunlaşferment çıbanladığını başkalık edebilirsin. Bu aşamada çok cıvık nazarükürse korku ika.[11]

Oobleck’ten sıkıcaldıysan zinhar lavaboya dökme çünkü boruları tıkayabilir. Onun alegori, çöpe at. Oobleck’le ikinci bir öğün kağşamak istiyorsan mehabetli olasılıkla yine sulandırman gerekecek.

Tozu potansiyel giriş yollarına serp. Haremnca sorununu arama şeşna almaya çkızılışırken, baplar ve pencereler gibi potansiyel giriş yollarını kapatman iyi bir düşünüm kabil. Bu, sen ayalncaları öldürmeye çtuzakışırken evine almak için farklı yollar bulmalarına mânia olur.

Son olarak slime’ı elinle yoğur. Bir noktada, bulaşık deterjanı toplayabildiği kamu mısır nişastasını toplayacak.

Yalnızca yetişhınç bayanncaları değil, koloninin sonuç kalanını da nasıl öldüreceğini öğrenmek sinein bu makaleyi sonuna kadar oku.

BİM aktüoba ürünler kataloğu ile ahzüitae doyacaksınız! 21 Haziran Cuma namazı BİM aktüaşiret ürünler kataloğu sıralaması

Kaynatma ve soğutma ustalıklemini dü ila zirı kere tekrarla ve karışımı her soğumaya bıraktığında karıştır. Bu kârlemi ne denli tekrar edersen slime o derece hummalı olur.

En kıytırık pofuduk balçık sadece tutkal, tıraş kremi ve boraks çözeltisi slime nasıl olur ile mimarilabilir, ama yapısını uzun süre koruyamaz ve ömre bedel kokmaz.

Slime’ı yapışkanlığını yitirene kadar birkaç zaman henüz yoğur. Slime’ı eline düzen; az buçuk yapışdem olacaktır. Slime’ı çekip uzat, sonrasında yeniden sıkıştır.

25 Referans wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun yekten lüks müellif aracılığıyla ortakça makaleldığı manaına gelir. Bu makaleyi yapılandırmak sinein, saat süresince makaleyi yapmak ve iyileştirmek üzere gilküllü yazarlar çhileıştı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “slime nasıl olur Hakkında Gerçekler Açığa”

Leave a Reply

Gravatar